نتایج جستجو برای عبارت :

مجله هفتگی (4): زندگی بدون برنامه ریزی ممکن نیست؟

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
فکر می کنم یه زمانی هم باید پناه بیارم به این وبلاگ ...
دارم شدیدا فکر می کنم که داستانهام رو چطوری چاپ کنم توی نشریات...
امشب داشتم به مجله ی بخارا فکر می کردم و خوابی که دیدم ... توی خواب یه نفر منو معرفی کرده بود به سردبیر مجله بخارا ... برای چاپ آثارم ... نمی دونم تعبیرش چیه ...
برم ببینم باید چیکار کنم ...
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
دیروز عصر فهمیدم که یکی از داستان هام چاپ شد در یک مجله...
امروز مجله روی گیشه ها می آمد...
فردا مجله را خواهم خرید... و این یک شروع است... با خودم قرار گذاشته ام که هر روز بخوانم و بنویسم... بی وقفه...
نویسنده شدن کار آسانی نیست... ولی برای من که همیشه نوشته‌ام حتما آسان می شود...
سلامی به عشق... سلامی به نور... سلامی به دوست‌... سلامی به تو! سلامی به تو که درست دیدن و درست نوشتن را یادم دادی... 
یادمه تو یکی از خانه تکانی ها از آرشیو کیهان بچه هام که تو یک جعبه موزی بود ،عکس گرفتم.این چند روز هرچی میگردم
تا اون عکس رو پیدا کنم،پیدا نشد. اخه استادم آرشیو مجله باران را بهم امانت داده و میخواستم عکسش را بگذارم و براش بنویسم که:
اولین مجله ای که هر سه شنبه بابام برام میخرید کیهان بچه ها بود.یک مجله کاملا اختصاصی مال خودم.پر از قصه و شعر و نقاشی و کاردستی.مجله ای که بهترین رفیق اون سالهام بود.اما نمیدونم چی شد که یک روز بابا بدون کیهان بچه ها
بهترین مجله دکوراسیون داخلی 2018 و 2019 کدام است؟ ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین دکوراسیون داخلی سال 2017 و 2018 و همچنین 2019 را به شما نشان دهیم تا از این الگوها استفاده نمائید. موضوع بعدی که قصد دارم با شما در میان بگذارم مقالات و مجله های دکوراسیون داخلی است پس با من در ادامه این مطلب همراه باشید. لوازم خانگی منزل

ادامه مطلب
برنامه #دورهمی و #خندوانه از #مهران_مدیری و #رامبد_جوان ، دو آمریکا دوست در سازمان #صداسیما هستند . این دو برنامه در #پنجمین_جشنواره_جام_جم نامزد هستند . آن طور که پیداست این دو تولید #شبکه_نسیم آمریکایی هستند اما #شبکه_سه #شبکه_دو #شبکه_تماشا هم کد ستاره کوفت زهرمار این دو مجری #رسانه_میلی را هر دقیقه تبلیغ میکند . از بزرگترین سازمان ضد #سبک_زندگی اسلامی که اسم " #صداوسیما "را دارد انتظاری نیست که قوانین را رعایت کند یا با عدالت و انصاف برنامه ها را
لایک چت
لایک چت از جدیدترین چت روم های فارسی با حرفه ای ترین امکانات پذیرای کاربران عزیز ایرانی است
چت روم لایک با کاربران انلاین بالا جز محبوبترین چت روم ها شده است .
شما دوستان مجله فان میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر یا لینک اول پست وارد لایک چت شوید

برنامه چت لایک , روم لایک , چتروم لایک , آدرس اصلی لایک چت
برای دانلود برنامه چت لایک نیز میتوانید از طریق ورود به چت روم نیز اقدام کنید .
دانلود برنامه لایک چت
مراسم پرشور روز مجلات رشد دانش آموزی در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار گردید.با هماهنگی شورای معلمان برنامه های‌متنوع و تفریحی شاد با کمک دانش آموزان معلمین و کادر اجرایی دبستان انجام شد.
عناوین برنامه های اجرا شده در این روز:
۱-برپایی بازارچه خیریه توسط دانش آموزان در راستای طرح مدرسه ویژه
۲-برنامه قصه خوانی و شعر گویی و داستان از‌مجلات رشد
۳-فعالیت ساخت مجلات رشد توسط دانش آموزان
۴-ساخت دست سازه و کاردستی های شماره های‌مختلف مجلات رشد ت

یکی از اجزای تغذیه صحیح این است که برنامه ریزی از پیش تعیین شده داشته باشیم تا احتمال دستیابی به وزن مورد نظر و تثبیت آن وزن بیشتر باشد.برنامه ریزی غذایی نقش بزرگی در آمادگی شما برای موفقیت بازی می کند و به شما کمک می کند تا به اهدافی که برای به دست آوردن سلامتی داشته اید برسید.
به گزارش مجله استارت؛ اغلب انتخاب غذاهای بی فایده زمانی اتفاق می افتد که برنامه ای برای خوردن وعده ها و میان وعده های خود ندارید. سپس زمانیکه گرسنگی به سراغتان می آی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 82304 مورخ 1397/04/11 از وزارت متبوع منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف علوم انسانی )تمام گرایش ها(، علوم اسلامی و مطالعات میان رشته ای می پردازد. هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش‌ها و پژوهش‌های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از ای
آموزش ساخت قالب سایت بدون برنامه نویسی
امروزه افرادی هستند که با گرفتن مقداری زیاد پول قالب سایتی را برای مشتری های خود میسازند اما اگر شما میخواهید از این راه کسب درامد کنید اما برنامه نویسی بلد نیستید میتوانید با کمی وقت و حوصله بر ساخت قالب سایت مسلط شوید.

ادامه مطلب
در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه: قوه قضائیه در جمهوری اسلامی یک بنای جدید بود. این نهال باید روز به روز رشد کند/ تحول بدون برنامه امکان ندارد. قبل از مسئولیت رئیس محترم جدید قوه قضائیه از ایشان خواسته شد و یک برنامه جامعی تهیه کردند. بنده توصیه اولم این است که همین برنامه خوبی که تهیه شد طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید. کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.
در ویرایش دوم این مجموعه بیشتر از 400 فونت جدید به آن اضافه شد از اسکریپت ایننو برای ساخت این پک کمک گرفتیم تا بدون مشکل باشد در نصب و رجیستر فونتها , ممکن است کاربری در حین کار در نرم افزارهای گرافیکی متوجه شود که فونت دلخواهش نصب نیست بدون آنکه برنامه را ببندد می تواند آن را نصب نماید به صورت خودکار برنامه فونت ها را شناسایی میکند نیازی به بستن و دوباره لود کردن نرم افزار نیست کافی است که شما فقط فونت را انتخاب نمایید.
ادامه مطلب
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید
دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب20

Gameleon یک موضوع بازی وردپرس برای بازی های آنلاین ، بازی ها ، بازی های HTML5 ، مجله ، روزنامه ، بررسی ها یا سایت وبلاگ نویسی است.

دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب وردپرسی مجله بازی یا سایت بازی
قالب ها توسط تیم قالب 20 ویرایش شده است جهت طراحی قالب به طرح دلخواه شما پیام بزارید
لینک دانلود مستقیم
حجم : 34.8مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.blog.ir
جناب آقای دکتر مظاهریسردبیر محترم مجله حقوقی دانشگاه اصفهانبا سلام احتراماً به استحضار می رساند مقاله «منزلت شناسی اصل انصاف در داوری اختلافات تجاری بین المللی» که در شماره اخیر آن مجله به نام بنده و آقای محمدجواد حیدریان دولت آبادی منتشر شده است، هیچ ارتباطی با اینجانب نداشته و بدون اطلاع بنده به آن مجله ارائه شده است. لذا خواهشمند است نام بنده را از نویسندگان این مقاله حذف نمایید. بدیهی است کلیه آثار، منافع و مسئولیت های ناشی از آن برعه
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا
امروز میخوام یه برنامه توپ بهتون معرفی کنم Everything  یه نرم افزار کاربردیه  که میتونه   کمتر از یک ثانیه کل هارد شما رو  زیر و رو کنه و فایل مورد نظرتون  رو  درمدت چند ثانیه پیدا کنه!
 این نرم افزار از یک متد جدید برای جستجوی فایلای شما استفاده میکنه و و میتونه  در کوتاهترین زمان ممکن فایل های شما را ایندکس کنه.

راسی  این برنامه فقط میتونه درایو های NTFS رو جست و جو کنه.
 خصوصیتی که این برنامه رو از برنامه‌هایی مثل Locate32 یا FileSeeker متمایز میکنه پشت
میای بر حسب حال برنامه ریزی میکنی بعد میبینی هرچی که نقشه ریخته بودی اشتباه از آب در میاد! حدسیاتت اشتباه بوده! بعد نمیدونی چیکار کنی! دوباره برنامه ریزی کنی! یا به روش بدون برنامه ریزی زندگی کنم!واقعا نمیدونم! دوباره تلاش خودمو میکنم ببینم چجوریاس!
دانلود رایگان نرم افزار اندرویدی برنامه ساز همراه - برای ساخت و تولید برنامه های اندروید بدون کد نویسی
Download Barname Saz Hamrah For Creat Android App

یکی از بهترین درآمد های موجود در بازار کد نویسی، درآمد های مربوط به توسعه و انتشار برنامه های اندرویدی و انتشار آنها در مارکت ها است. البته کد نویسی یک برنامه به قدری آسان نیست که هرکسی بتواند آن را انجام دهد و افراد باید به زبان های برنامه نویسی مسلط باشند.
اما نگران نباشید شما هم می توانید یک برنامه اندرویدی را
مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS)
دانلود مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) ، در قابل فایل pdf و در 458 صفحه. این فایل حاوی مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) می باشد. فایل مزبور بصورت pdf ارایه می گردد.
مزایا و معایب توسعه وب برنامه
ما زندگی خود را با استفاده از دستگاه های بی شماری به سر می بریم. و ما ساعت ها گشت و گذار در اینترنت و بازدید از انواع وب سایت ها را صرف می کنیم. گاهی اوقات به علت دلایل مربوط به کار است، گرچه اغلب اوقات فقط برای تفریح ​​و سرگرمی است. در سال های اخیر، به نظر می رسد که هر گونه نگرانی را می توان با استفاده از یک کلیک ساده حل کرد. انقلاب برنامه و - به وسیله برنامه - انقلاب توسعه وب برنامه، همه را به دنیایی نزدیک تر کرده اس
شاید بعضی از ما بیشتر از اینکه به سالاد به چشم یک پیش غذای خوشمزه نگاه کنیم آن را یک غذای رژیمی می دانیم و جایگزین غذای اصلی می کنیم.
الی گشت : سالادهای خوشمزه و خلاقانه زیادی در دنیا درست می شود که فقط محدود به چند برگ کاهو و تکه های خیار نیستند و حتی تعدادی از آن ها از غذاهای اصلی سر میز هم خوشمزه تر هستند و ممکن است اگر جلوی خودتان را نگیرید آنقدر از آن ها بخورید که دیگر جایی برای غذای اصلی باقی نماند! اینکه بدانید معروف ترین و خوشمزه ترین سال
راستش نمیدونم کار درستی کردم که توی یه گروه سایت نویس شرکت کردم که  برای مجله خبری آنلاین دارن محتوا میسازن!
اما به هر حال به عنوان یک مجله خبری به نظرم خوب جواب بده.
فعلا دنبال 5 نفریم که توی گروه هستیم. داریم محتوا می سازیم و فک کنم 5 نفر دیگه لازم داشته باشن برای قسمت مدیریت!
هنوز مطلبی روی سایت نیست و تمرکز فقط روی مجع آوری محتوا هست
پاورپوینت معیارهای پذیرش مجله در ISI
دانلود پاورپوینت با موضوع معیارهای پذیرش مجله در ISI، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف اولیه آی اس آی به عنوان یک پایگاه اطلاعاتی از انتشارات، تأمین پوشش جامع از مهمترین و مؤثرترین تحقیقات انجام گرفته در جهان
سلام به همه دوستان و همراهان عزیز تخته سیاه
امروز در این مطلب از سایت تخته سیاه در خدمت شما هستیم 
با مجله گرافیک هیولای خلاق شماره 1 . این مجله توسط گروه هنری خط سفید ایجاد شده و شامل مطالب ، نکات آموزش ها و ترفند های کاربردی در رابطه با نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور ، مهارت های عکاسی ، معرفی کتاب و … هست . اگر دوست دارید تا با چیز های جدید آشنا بشید و مطالب جدیدی رو یاد بگیرید حتما از این مجله خوب و پر محتوا استفاده کنید
اد
ما هیچ نیازی به دانستن برنامه‌نویسی و یا کد‌نویسی هم نخواهیم داشت و کلیه مراحل ساخت یک سایت واکنش‌گرا (Responsive) و کاملا پویا (Dynamic) را به همراه مزایای متعدد دیگری از جمله امنیت، سرعت و پایداری بالا که برای SEO بهینه شده را بدون کمترین زحمت انجام می‌دهیم.
با آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی امکان پذیر هست.

همه افراد به دنبال برنامه ریزی درسی خوبی هستند که بتوانند بدون مشکل درس هایشان را بخوانند و همیشنه موفقت را کسب کنند ولی تا به حال به این فکر کرد ای که چطوری به موفقیت برسی؟ چگونه برنامه ریزی خوبی داشته باشی؟
چگونه بدون شکست پیش بروم؟

برای خواندن ادامه ی مطلب را بزنید....

ادامه مطلب
۱- بلند پروازی نکنید؛ برنامه را بیش از حد توان تنظیم نکنید، واقع بین باشید!
۲- مباحث پیچیده و سخت را زمانی مطالعه کنید که کارایی و توان ذهنی بیشتری دارید.
۳- رعایت تنوع مطالعاتی در یک روز؛ حتما حتما در برنامه ی یک روز درس های متفاوتی را قرار داده و تنها یک درس خاص را مطالعه نکنید.
۴- تک برنامه ای باشید؛ از آشفته کردن ذهنتان با چند برنامه ای بودن و برنامه های درهم و نامنظم خودداری کنید.
۵- تا حد ممکن تعداد تست هایی که قراراست در یک هفته کار کنید را
خیلی از دوستان و کاربران عزیز سئوال میکنند که ما برنامه های خودمون رو با چه برنامه ای می سازیم .  اگر این سئوال برای شما هم پیش اومده و علاقمند هستید که بدونید که چطور میشه بدون بلد بودن برنامه نویسی میشه یک اپ ساخت برنامه احکام شرعی ما رو نصب کرده و پنج ستاره بدهید . سپس از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا رمز آموزش های خودمون رو برای شما ارسال کنیم . با تشکر موفق باشید .
به نام خدا 
سلام
بالاخره بعد از چند وقت تونستم وقت کنم و به کار های مورد علاقه ام بپردازم
یکی از کار های مورد علاقه من کامپایل لینوکس برای برد خودم هست.
کلا اینکه برنامه های Bare-Metal بنویسم
یعنی برنامه ای به زبان سطح پایین که به صورت مستقیم روی سخت افزار اجرا بشه بدون هیچ سیستم عاملی
ادامه مطلب
باید بگم خیلی خسته‌ام
واقعا حوصله‌ام از خودم سر رفته
خیلی بده آدم مجبور باشه هر روز بره سر کار- اونم کاری که دوستش نداری-
و خیلی بدتر که آدم نتونه به برنامه‌های خودش پایبند باشه

خب
من نتونستم به برنامه کتابخوانی‌م پایبند بمونم
دلیلش بماند

فقط خواستم یکم بنویسم که ذهنم را خالی کنم

قبل از هر برنامه جدید دیگه هم باید خواب شبم را تنظیم کنم.
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
به نام خداوند مهربان
ما روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 یک مجله درباره ی بورس مطالعه کردیم. در این مجله، مطالبی درباره‎ی پس انداز ،هوش مالی وهدر نرفتن وقت وسرمایه گذاری بود . و نتیجه گرفتم که پول هایی که به دستم می آید، بافکر آنها را خرج کنم که به دردم بخورد و پس انداز هم کنم . و از هوش مالی بهره مند شوم و وقت خود را با چیز های مثبت پرکنم .   

در ای قسمت قصد داریم شما را با روش انتقال فایل بین دو گوشی از طریق wifi Direct آشنا بکنیم. در این روش شما بدون نصب هیچ گونه برنامه ای میتوانید فایلهای خود را با سرعت خوب بین دو گوشی اتقال دهید. دقت داشته باشد که هنگام انتقال با این روش دو گوشی را ثابت در کنار هم نگه دارید تا بهترین سرعت را داشته باشد. برای آموزش این روش کلیپ کوتاه آموزشی زیر رو دانلود کنید.
لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/bCb7N
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک شما وارد صفحه ی بعدی می
اگر پشت تریبون ایستاده اید فقط کافیست زیر چشمی نگاه کنید که چند درصد سالن به شما نگاه می کنند و خیره شده اند . یک نگاه کلی بصورت غریضی به شما خواهد گفت که جریان از چه قرار است . پس از پایان برنامه ، بدون هیچ ترس و خجالتی از مردم نظرسنجی کنید ، مثلا بگویید : اگر از اجرای برنامه امروز/امشب خسته نشدید خواهش می کنم تشویق کنید برگزار کنندگان این برنامه رو . جملاتی از این گونه ، می تواند شما را در دل مخاطب جا بیاندازد .

بهترین برنامه ظبط مکالمات تلفنی . به وسیله این برنامه شما میتوانید به راحتی مکالمات تلفنی خود را در گوشی اندروید و بدون روت ظبط کنید.
حجم فایل: 7 mb
لینک دانلود رایگان: https://2ad.ir/7wQD8LZT
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صف
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
سلام برنامه چاپ اعداد سه رقمی بدون تکرار با سه تا حلقه تو در تو و یک دستور شرط می باشد و شما با اضافه کردن یک حلقه یا n حلقه اعداد چهار رقمی یا n رقمی بدون تکرار می توانید درست بکنید. 
مثال: اعداد سه رقمی بدون تکرار را بنویسید؟
تمامی اعداد سه رقمی بجز اعداد 111، 222، 333، 444، 555، 666، 777، 888، 999
کد برنامه: 
class Main {
public static void main(String[] args) {
for (int i = 0; i <= 9 ; i++) {
//حلقه اول برای چاپ اعداد صدگان
for (int j = 0; j <= 9; j++) {
//حلقه دوم برای چاپ اعد
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
Shirazart.blog.ir 
* بعضی از مجله ها برای تعدادی از مطالب و مهم خود نشانه های ثابتی دارند که در همه ی شماره ها و همراه عنوان آن مطالب چاپ میشوند .این نشانه های ثابت گویای مفاهیم عمومی و کلی مطالب و مقاله ی مربوطه هستند. در طراحی این نشانه ها اغلب ویژگی های یک نشانه و آرم وجود دارند و بعضا از خلاقیت ، نو آوری و ابتکار برخوردار هستند .این نشانه ها بایستی با روحیه ی مقالات ، مخاطبان و نیز طراحی دیگر عناصر بصری مجله مانند جلد ، صفحه آرایی و......هماهنگی داشته
در بسیاری از شرکت‌ ها، افراد زمان و تلاش زیادی را صرف بازسازی محصول یا کسب‌وکارهایی می‌کنند که اهمیت چندانی ندارند و باید واگذار یا تعطیل شوند. اگر مدیریت  شرکت دارای برنامه‌ریزی مناسبی باشد، می‌تواند به‌راحتی این قسمت‌ها را مشخص کرده و از چنین هدررفت‌هایی جلوگیری کند.

ممکن است مدیریت نیازمند هزینه زیادی برای توسعه محصول باشد تا بتواند محصول را در موقعیت رقابتی مناسبی حفظ کند. ولی اگر مدیریت برای این کار برنامه‌ریزی کاملی نداشته
بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی
CreeHack یکی از کامل ترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های اندرویدی در زمینه هک بازی و برنامه های اندرویدی است که به شما این امکان را میدهد منابع بازی هایی که نیاز به پرداخت هزینه و خرید هست را بدون پرداخت هیچ وجه و با چند کلیک افزایش دهید!برنامه CreeHack برخلاف سایر برنامه های مشابه همانند لاکیپچر و فریدوم ،برای اجرا نیازی به روت بودن گوشی و تبلت اندرویدی شما ندارد و بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی بروی دستگاه های ان
بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. هر ساله، بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش‌نیاز اصلی آن‌ها برنامه‌نویسی است، افزوده می‌شود. از طرفی، بخشی جدا نشدنی از فرایند تحقیق و پژوهش در اکثر رشته‌های دانشگاهی امروزی، کار با کامپیوتر و توانایی پیاده‌ساز
شریت،یکی از بهترین، پرطرفدارترین برنامه های انتقال و دریافت فایل با سرعتی باورنکردنی برای اندروید است با استفاده از این برنامه به آسان می توانید با سرعت بالا به انتقال برنامه، بازی و فایل هایی تا حجم چند گیگابایت بدون هیچگونه محدودیت بپردازید.  داشتن برنامه شریت مخصوص کامپیوتر که با سرعت میتوانید اطلاعات خود را بین کامپیوتر و گوشی منتقل کنید با استفاده از نسخه ویندوز برنامه میتوانید به راحتی فایل های خود را بین گوشی اندرویدی و کامپیوتر
++ C یک زبان برنامه نویسی 
از نوع استاتیک، کامپایل شده، چند منظوره، حساس به حروف کوچک و بزرگ و فرم آزد (free-form) است که از برنامه نویسی رویه ای و شی گرا پشتیبانی میکند. ++C به دلیل آن که ترکیبی از زبان سطح بالا و سطح پایین است، زبان سطح متوسط در نظر گرفته می شود. ++C  که توسط Bjarne Stroustrup در سال ۱۹۷۹ در Bell Labs در  شهر Murray Hill در نیوجرسی توسعه داده شد، در واقع برای ارتقا و توسعه زبان c ارائه شده بود و در ابتدا با نام C with classes نامیده می شد. اما بعدها در سال ۱۹۸۳
انصافا این چ وضعشه ی برنامه خوب اگه بخوام بگم قطعا تلگرام تو رتبه یک قرار میگیره اونوقت زدن ناکارش کردن طوری ک ب سختی کار میکنه 
ی برنامه داشتم ب نام مایگرام بدون فیلتر بود اونم به صورت خودکار همینکه آنلاین شدم حذف شد !!! اصلا نفهمیدم چی شد 
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
بهترین برنامه های عصر جدید بدون شک شب های اخیر بوده و دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید
دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید با کیفیت های 540p و 720p و 1080p و 4k و دانلود رایگان با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین و هیجان انگیز ترین شب های عصر جدید در قاب تلویزیون و دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید
دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان برنامه عصر جدید با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین شب های عصر جدید از
کلا تا اینجا زندگی کاری به 3 تا نتیجه مهم در زمینه زمانبندی رسیدم:
لیست کل کارهات رو بنویس، بعد روش چندین برنامه بلند مدت و کوتاه مدت بنویس (روزانه - هفتگی - ماهانه)
بدون که قرار نیست اون برنامه رو عینا اجرا کنی!
زمانی که اولش فکر میکنی کلیت کار یک روز یا یک هفته ات میگیره رو ضربدر 2 یا حتی 3 کن

برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
با پیشرفت زبان های برنامه نویسی، هدف این بوده است که آنها را برای بهبود مبتدیان و همچنین حرفه ای ها ساده سازیم. پیش از این، کدنویسان مجبور بودند با زبان های سطح پایین که سخت ترین کد را داشته باشند مقابله کنند. حتی امروزه برخی از زبان های برنامه نویسی مانند فورتان، کوبول، پاسکال و دیگر مواردی که برای نصب سیستم عامل در سخت افزار استفاده می شوند. اما زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر مانند پایتون که به طور گسترده در صنعت استفاده می شود وجود دارد.
Articleهر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمیPaperیک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمیManuscriptمتن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشدProceedingمقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانسSubmitفرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانسTemplateالگوی نگارش یک مقاله علمیAffiliationنام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهیCorresponding authorنویسنده مسئول مکاتبات و ارایه آد
Article
هر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمی
Paper
یک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمی
Manuscript
متن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشد
Proceeding
مقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانس
Submit
فرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانس
Template
الگوی نگارش یک مقاله علمی
Affiliation
نام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهی
Corresponding author
نویسنده مسئول مکاتبات و
سلام. بعضی از مراجعین مشکلی را مطرح می کنند که نرم افزاری را از یک گوشی دیگر گرفته و یا از سایتی دانلود کرده اند اما برنامه روی گوشی آنها نصب نشده و ارور می گیرند. به طور کلی دو علت برای این مسئله وجود دارد:
1. برخی نرم افزارها دارای چند نسخه متفاوت برای سخت افزارهای متفاوت هستند و ممکن است سخت افزار موبایل شما با سخت افزار موبایل مبدا متفاوت بوده.
2. ممکن است نسخه اندروید موبایل مبدا پایینتر و یا بالاتر بوده و برنامه نصب شده روی آن برای اندروید
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
درباره‌ی مجله شفاهی

ریاضیات فرهنگی گسترده
دارد. یکی از نیاز‌های هر ریاضی‌دان آشنایی با این فرهنگ است. مجله‌ی
شفاهی فعالیتی است که توسط جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده‌ی علوم
ریاضی دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده است و هدف اصلی آن افزایش دانش
عمومی افراد در زمینه‌های گوناگون ریاضیات است. مخاطبین اصلی مجله‌ی شفاهی
دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند. از دیگر اهداف مجله‌ی شفاهی، گسترش ارتباط
و همکاری علمی خصوصاً در بین رشته‌ها
به عنوان برنامه نویس همیشه دغدغه هایی وجود داره این برای همه مساوی هستش به عنوان مثال همه برنامه نویس  ها میخوان که یک برنامه نویسی بشن که نیاز به سایت 
stackoverflow.com
نداشته باشن ولی در کنار این برخی ترس ها و استرس هایی هم وجود داره که باعث میشه ما عقب بمونیم

قطعی اینترنت
از نظر من یه برنامه نویس بدون اینترنت میتونه تا یه جایی بره ولی دیگه از اون جا نمی تونه بدون اینترنت رد بشه و به جلو بره که این امر در کشور ما شایع نیست و شاهد قطعی های اینترنت د
ابتدا Autoruns را با حجم تقریبی 600 کیلوبایت از آدرس زیر در سایت مایکروسافت دانلود کنید: http://technet.microsoft.com/en-au/sysinternals/bb963902.aspx پس از دانلود فایل، آن را از حالت فشرده خارج کرده و برنامه را با دو بار کلیک بر روی فایل autoruns.exe اجرا کنید.
روی ادامه مطلب کلیک کنید. . .
پس از اجرای برنامه برروی دکمه Agree کلیک کنید تا وارد محیط برنامه شوید، این برنامه دارای چندین تب است که در هر تب فایل‏های اجرا شده مربوط به هر مورد قابل مشاهده است.
ادامه مطلب
آنچه باید درباره سلامت گوش بدانید
 متخصص گوش و حلق و بینی و رئیس اداره سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت در گفتگو با برنامه «مجله پزشکی» در مورد موضوع سلامت گوش گفت : بهترین کاری که ما می‌توانیم برای گوش، این سیستم پیشرفته و مهم، انجام دهیم مراقبت از آن است، باید دانست، به محض اینکه گوش های ما آسیب می بینند، شروع به ترمیم کردن خود می کنند.

ادامه مطلب
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ، فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد. در این فروشگاه سعی گردیده است با جمع آوری بیش از 40 هزار عنوان کتاب در بیش از 20 دسته بندی مختلف و با همکاری بیش از دویست
الان دارم مقاله علمی- پژوهشی را که ماهها قبل نوشتم اصلاح میکنم. برای چند مجله فرستادم ریجکت شد، چاپ مجله رانت شده. باید اسم یه استاد کنارش باشه و گرنه هیچ وقت چاپ نمیشه.
برای استاد راهنمام فرستادم گفت مقاله خوبی است در حد چاپ است. اصلاحیه داد.
تمرکز ندارم و گرنه خیلی وقت پیش تمام شده بود. امروز باید هر جور شده داده های آماری را جمع و جور کنم و برای استادم بفرستمش.
من عاشق نوشتنم. و این عشق به نوشتن رو امسال می خوام تقویت کنم. مثل همین روزنوشت‌ها که هر شب، با ایده یا بی‌ایده، خوب یا بد، قوی یا ضعیف، متمرکز یا نامتمرکز، غمگین یا خوشحال، عصبانی یا مهربون، خودم رو موظف می‌کنم چند خط بنویسم. شاید این نوشتن‌های اجباری باعث بشه بالاخره پروژه‌های ناتموم نویسندگی‌م رو به پایان برسونم.فکر کنم از سال نود دارم می‌نویسم که ایشالا سال بعد اولین رمان/مجموعه داستانم رو به نمایشگاه کتاب می‌رسونم. امسال این حسرت
  وقتى ما به آخر خط مى‌رسیم و درک مى‌کنیم که چه با موادمخدر و چه بدون آن، نمى‌توانیم مثل یک انسان زندگى کنیم، همگى با یک مسئله بغرنج روبرو هستیم. آیا کار دیگرى مانده است که انجام نداده باشیم ؟
 این‌طور به نظر مى‌رسد که دو راه بیشتر نباشد، ما یا مى‌توانیم به بهترین نحو ممکن روانه عاقبت تلخ خود یعنى زندان، تیمارستان یا مرگ شویم و یا راه تازه‌اى براى زندگى پیدا کنیم. درگذشته، تعداد بسیار کمى از معتادان شانس پیدا کردن راه دوم را داشته‌اند، ا
تعطیلی برنامه «فرمول یک» تکذیب شد،شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک: برنامه «فرمول یک» این هفته تکرار قسمت‌های گذشته و هفته آینده دو یا سه برنامه زنده خواهد داشتگروه تهیه «فرمول یک» همان ابتدای پخش نیز اعلام کرده بودند که تا اول بهمن ماه برنامه خواهند داشت«فرمول یک» نیمه دوم اسفند ماه با ویژه‌برنامه‌های نوروزی آماده پخش می‌شودگفتنی است اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل انتقادهای علی ضیا، برنامه «فرمول یک» تعطیل شده است
سبزی خوردن؛ همان یار قدیمی سفره‌های ایرانی. ریحان، نعناع، جعفری، تربچه، پیازچه و... شما کدام را بیشتر دوست دارید؟ با مجله دلتا همراه باشید.
مگر می‌شود بر سر سفره گرم ایرانی بدون سبزی خوردن نشست؟ این را باید از خانم‌های خانه‌دار ایرانی پرسید. سبزی‌های معطر و اشتها‌آوری مانند شاهی، ریحان، تره، نعنا، جعفری، ترخون، مرزه، تربچه و … هر کدام ویژگی‌های تغذیه‌ای و درمانی خاص خودشان را دارند؛ شما کدام یک را بیشتر دوست دارید؟ با مجله دلتا و این
مصاحبه در سال 2007 توسط مجله ابونی انجام شد،و به عنوان آخرین مصاحبه رسمی با مایکل جکسون شناخته میشود.
===========
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 9.8 مگابایتتوضیحات: انگلیسی
=================
دریافتعنوان: مجله ابونیحجم: 5.44 مگابایتتوضیحات: ترجمه شده - فارسی
سایت و مجله سلامت یاثار در سال 1398 به صورت حرفه ای شروع به کار کرد و امروز با داشتن 2 نویسنده فعال در حال درج اطلاعات دارویی و درج مطالب مفید برای سلامت میباشد بخش های متنوع دیگری نیز در این سایت قرار داده شده مثل بخش دانلود کتاب که علاقه مندان میتوانند از مطالب سایت ما استفاده کنند و دانش و اطلاعات خود را از این طریق افزایش دهند .سایت و مجله سلامت یاثار با استفاده از مطالب تخصصی و ترجمه مطالب روز دنیا سعی در گسترش سلامت و افزایش فرهنگ درست تغذ

سلام به عزیزان گروه زبان برای 6 هفته برنامه آموزشی برای مهارت های مختلف در نظر گرفته است که به تدریج در وبلاگ قرار میگیرد.لازم است که روزانه برنامه زبان رو در ویلاگ بررسی کنید تا از مطالب جدید مطلع شوید.توجه داشته باشید در طی یک هفته ممکن است مطالب و تمارین جدید اضافه شود.

بنابراین روزی یک بار سر بزنید.انجام تمرینات برای همه دانش آموزان الزامی است.___________________________________________________________برنامه هفته اول:   1/21 تا 1/28با توجه به پایه و سطح زبانی خود
درمورد اینکه برنامه More local قادر است تا چه نسخه از اندروید را فارسی کند؟
تا نسخه اندروید ۷ این برنامه تست شده و جواب می دهد.
از لینک زیر برنامه را دانلود کن
لینک دانلود
پس از نصب برنامه را اجرا کنید و دنبال زبان persian بگردید اگر کلمه persian را نمی بینید در قسمت بالا سمت راست به روی گزینه سبز رنگ custom locale ضربه بزنید تا پنجره زیر ظاهر شود.

همانند تصویر عبارات را کامل کنید سپس به روی گزینه set ضربه بزنید تا گوشی فارسی شود.
سلام دوباره
با توجه به داغ شدن استفاده از تلفن های اندرویدی، تعدادی از اطرافیان و مراجعین در مورد یک منبع آموزشی برای آموزش برنامه نویسی اندروید از بنده سوال می پرسند.
منابع مختلفی در مورد برنامه نویسی اندروید مطالب زیادی منتشر کرده اند. یکی از وبسایت ها که از مدتها قبل می شناسم و از برخی مطالب آن استفاد کردم سایت اندروید استودیو است که مطالب را به ساده ترین شکل ممکن توضیح داده و مهم نیست شما یک آماتور هستید یا کسی که در زمینه برنامه نویسی ق
استاد: ایمان ایرجیان    LinkedIn: linkedin.com/in/imanirajian
سطح: مبتدی تا پیشرفته    فعالیت: تمرینات کلاسی و پروژه پایانیثبت‌نام:    » ایمیل iman.irajian@gmail.com    مدت دوره: متغیر
پیش‌نیازها: فلوچارت، مبانی برنامه‌نویسی، مبانی داده‌ساختارها و الگوریتم‌ها.
اهداف: شروع برنامه‌نویسی و یادگیری اولین زبان برنامه‌نویسی، یادگیری بیشتر برنامه‌نویسی و ++C، یادگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا، تقویت پایه‌ی برنامه‌نویسی، آماده‌سازی برای یادگیری سایر زبان‌های برنامه
با سلام خدمت دوستان علاقه مند به دنیای برنامه نویسی به خصوص علاقه مندان به PHPهمانطور که میدانید زبان قدرتمند PHP در حال حاضر نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مورد استفاده برنامه نویسان تحت وب و حتی برنامه نویسان اندروید است. در این میان ما با استفاده از دیتابیس میتوانیم اطلاعاتی که در دیتابیس ذخیره کردیم را با استفاده از مهارت های طراحی وب و همچنین برنامه نویسی PHP به شکل های گوناگون به کاربران نمایش دهیم.
اما در این وضعیت ما باید در زبان برن
شما اهل برنامه ریزی هستین؟!
مثلا برای رسیدن به اهدافتون یا انجام کارهاتون برنامه ریزی میکنین؟!
آیا دفتر برنامه ریزی دارین؟
که مثلا اهدف سالیانه و ماهانه و روزانه رو بنویسین؟
چقدر به برنامه تون عمل می کنین؟؟
تاثیری تو موفقیتتون داشته؟!
.
این عکسی که براتون میذارم ، عکس دفتر برنامه ریزیه! 
عکس رو خودم گرفتم...
داکر امکانی را فراهم آورده است که پروسه‌ها و نرم‌افزارها به صورت مجزا در محیط کاملا ایزوله‌ای بر روی کرنل لینوکس راه‌اندازی شود که به این محیط و بسته‌ی ایزوله، کانتینر می گویند.
کانتینر این امکان را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها فراهم می کند تا یک برنامه را با تمام ماژول ها و کامپوننت‌های وابسته آن ( مانند کتابخانه ها ، توابع و … ) یکی کرده و به صورت یک پکیج درآورده تا آن برنامه تولید شده در پلتفرم ها و سیستم های مختلف بد
عقیده‌ام این است که وقتی یک نفر تصمیم مهم و بزرگی می‌گیرد، به شکلی که در پس آن تصمیم تغییر بزرگی اتفاق می‌افتد باید حرفی برای گفتن داشته باشد، هدفی داشته باشد که می‌خواهد با این تصمیم به تغییر به آن برسد، مقصد متفاوتی داشته باشد که با تغییر مسیر به آن می‌رسد.
اگر بدون فکر، بدون هدف و بدون برنامه تغییرات بزرگ انجام شود یک‌هو وسط راه به خودمان می‌آییم و می‌بینیم که گم شده‌ایم، می‌بینیم این‌همه راه آمده‌ایم و طبیعتا خیلی چیزها را از دست
علم جویان عزیز؛؛؛
pdfتمامی کتاب های برترین زبان های برنامه نویسی و وب نویسی درقسمت ((هک و نفوذ+برنامه نویسی)) از قبل قرار داده شده و میتوانید استفاده کنید
لازمه یادگیری برنامه نویسی یا کتاب های آموزشی 
حداقل تسلط داشتن به یکی از زبان ها مخصوصا جاوا که زبان برنامه نویسی مادر هست.
روز عروسی، روزی به یادماندنی و خاطره انگیز برای عروس و داماد است و همین امر سبب ایجاد استرس و هزینه های سنگین برای یک مراسم عروسی می گردد. برنامه ریزی عروسی (برنامه ریزی مجالس و یا تشریفات عروسی) در ایجاد نظم فکری، کاهش استرس و کاهش مخارج عروسی مفید می باشد ولی از سوی دیگر ممکن است مشکل و گیج کننده به نظر آید. اینجاست که شغل برنامه ریز عروسی (برنامه ریز مجالس) به کمک عروس و داماد آمده، به مدیریت صحیح اقدامات قبل و حین عروسی پرداخته و با گرفتن تخ
ما زندگی خود را با استفاده از دستگاه های بی شماری به سر می بریم. انقلاب برنامه و  به وسیله برنامه  انقلاب توسعه وب برنامه، همه را به دنیایی نزدیک تر کرده است که در آن تکنولوژی های جدید با سرعت و بدون در نظر گرفتن رشد می کنند.
برای شروع باید اشاره کرد که برنامه وب یک راه کوتاه برای گفتن یک برنامه وب است، یعنی برنامه ای که در مرورگر وب اجرا می شود. توضیح آسان است: این شامل ایجاد یک نوع ارتباط مستقیم بین دسکتاپ دستگاه شما و یک URL است.
بیایید با مزایا
فکر کردن کار خوبی نیست
فکر کردن کار اشتباهی هست
فکر کردن نتیجه‌بخش نیست
بهتره آدم واسه انجام یه کار فکر نکنه
به نظرم نتیجه‌ی کارهای فکرشده‌ی ما با کارهای بدون فکرمون خیلی فرق نداره
برنامه‌ریزی کردن ریز و دقیق فایده نداره وقتی با یه اتفاق کوچولو همش میره رو هوا
برنامه‌ریزی و فکر کردن تو محیطی که قابلیت برنامه‌ریزی نداره چیزی جز هدر دادن وقت نیست
بهتره عمل کنم. اجرا کنم. اینطوری کارهای بعدیم هوشمندانه‌تر میشه؛ خودبه‌خود!

سلام دوستان همراه
برخی از مقالات اینجانب در  مجله رشد آموزش زیست شناسی از طریق لینک زیر در اختیار شما می باشد. وقت داشتید سر بزنید.
سایت رشد برای استفاده شما مطالب خیلی مفیدی دارد.
https://mag.roshd.ir/zist/users/%d8%b1%d8%b6%d8%a7-%d9%85%d9%82%d8%af%d8%b3%db%8c

https://www.roshdmag.ir/fa/roshdmagazines/takhasosifaslnameh/scienceandtechnical/biologyroshd-%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C
سلام
دوس دارم تو این پست در مورد اعتیاد بنویسم.حتما شما هم مثل من چند ساعتی از روزتون رو به گشت و گذار تو فضای مجازی سپری می کنید.
فکر می کنید می تونید کمتر برید تو فضای مجازی؟
من چند روزیه به این موضوع فکر می کنم که موبایلی بخرم که نه بشه تلگرام نصب کرد نه واتساپ نه اینستاگرام و نه هیچ برنامه ای.
گوشی هوشمند نباشه.فقط بشه زنگ زد و تماس گرفت یا پیامک زد.
درست مثل موبایل های قدیم که استحکام زیادی در برابر ضربه خوردن و ضربه دیدن داشتن و نهایت بولوت
مجله اینترنتی بخدانید – بخندید و بخوانید و بدانید در بخدانید
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
آموزش اوریگامی- مجله سرگرمی بخدانید
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن
دوستان و همراهان عزیز یکی از سایت های مطرحی که امروز قصد معرفی آن را داریم مجله سرگرمی بخدانید با آدرس (https://bekhdanid.ir ) است که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشد.
در کنار همه آموزش هایی که در این سایت وجود دارد آموزش اوریگامی یکی از مهمترین و موثرترین موارد است. آموزش اوریگامی در واقع همان بازی با کاغذ است که می توان به کمک کمی هنر به خرج دادن

با نصب این برنامه شما میتوانید بدون هیچ ابزاری در خانه تمرینات بدن سازی انجام دهید.
نسخه اندروید: 14mb
https://2ad.ir/7v79ejzh
نسخه آیفون: 33mb
https://rizy.ir/IDGwu
راهنمای دانلود: (( بعد از کلیک روی لینک شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید. ممکن است بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) صفحه ی تبلیغاتی برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد تایمر برای شما فعال میشود که 7
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
 روز اول: مایعات روشن و چای ضعیف (بدون کافئین) استفاده کنید.
روز دوم: به آرامی غذاهای شیرین و مطلوب را در مقادیر کوچک در صورت تحمل مصرف کنید به عنوان مثال از بلغور جو، غلات خشک ( بدون شیر ) برنج ساده ( حاوی کربوهیدرات کم فیبر ) یا پاستا ( بدون کره، روغن و سس )، بیسکویت یا چوب شور، نان تست ساده بدون کره یا ژله، پوره سیب زمینی ( بدون پوست )، موز رسیده ( حاوی پتاسیم و مورد نیاز برای تعادل مایعات بدن )، سیب ( فیبر کم و گلیسمیک ایندکس پایین دارد)، سوپ رشته ف
آموزش رویت برنامه های تجدید نظر
برنامه ها - که اطلاعات استخراج شده از خواص عناصر مختلف پروژه را نشان می دهد - ستون فقرات BIM هستند. در این دوره نحوه کار با آموزش رویت برنامه های تجدید نظر را در Revit کاوش کنید.
مربی اریک وینگ با تمرکز بیشتر بر روی "من" برای اطلاعات در BIM ، مربی اریک وینگ نحوه چاله زدن به پایگاه داده Revit و جستجوی داده ها از مدلهای شما را نشان می دهد.
اریک چند برنامه استاندارد مانند درب ، پنجره و اتاق را تحت پوشش قرار می دهد و سپس به ویژگ
استاد: ایمان ایرجیان    LinkedIn: linkedin.com/in/imanirajian
تاریخ تنظیم: 1398/8/9    October 31, 2019
سطح: مبتدی تا پیشرفته    فعالیت: تمرینات کلاسی و پروژه پایانیثبت‌نام:    » ایمیل iman.irajian@gmail.com    مدت دوره: متغیر
پیش‌نیازها: فلوچارت، مبانی برنامه‌نویسی، مبانی داده‌ساختارها و الگوریتم‌ها.
اهداف: شروع برنامه‌نویسی و یادگیری اولین زبان برنامه‌نویسی، یادگیری بیشتر برنامه‌نویسی و ++C، یادگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا، تقویت پایه‌ی برنامه‌نویسی، آماده‌سازی برای
ویمگز - مجله اینترنتی فارسی زبانان
ویمگز از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیت خودش رو با انتشار آخرین اخبار و موضوعات بروز شروع کرده و در حال حاضر به پوشش فیلم ها و سریال ها نیز میپردازد. تیم ویمگز تلاش میکنه تا همیشه بهترین و با کیفیت ترین محتوا رو در سریع ترین زمان به دست کاربرانش برسونه.
بانک ملت برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با همکاری نشر نوین اقدام به راه اندازی کمپین #نشر_آگاهی
کرده است. بانک ملت در این طرح از انتشار رایگان نسخه الکترونیک (پی دی
اف) نسخه مارس آوریل ۲۰۱۸ مجله کسب و کار هاروارد و کتاب های «کِی؛
ترفندهای علمی زمان سنجی عالی» نوشته دنیل اچ پینک و «کفش فروش پیر؛ شرح
حالی از بنیانگذار نایکی» نوشته فیل نایت حمایت کرده است.

دانلود مجله و کتب
مجله خبری آفتابگردون یک پایگاه عمومی در حوزه اطلاع رسانی میباشد که کلیه مطالب خود را از طریق منابع معین خبری جمع آوری نموده و با ذکر نام مآخذ آنرا در اختیار کاربران خود قرار میدهد .
مجله خبری آفتابگردون در ارائه مطالب خود اساسا هیچگونه تولید اختصاصی نداشته و صرفا به انتشار مطالب و اخبار و رویدادهای متنوع از منابع علمی و فرهنگی و خبری معتبر در کشور مینماید . مجله خبری آفتابگردون نهایت تلاش خود را مینماید که بهترین و جدیدترین اطلاعات را در حو
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 - آپ کمیاب - ...appkamyab.4kia.ir › info › بهترین-پکیج-برنامه-ساز-اندروید-نسخه-...۸ مرداد ۱۳۹۵ - فقط 50 نسخه دیگر به فروش می رسد. 80% تخفیف بدلیل درخواست های زیاد و مکرر شما. قیمت نرم افزار با %80 تخفیف = فقط 9.800 تومان!!
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید 2020 :: گنجینه ناب ترین ...paresh100.blog.ir › بهترین-پکیج-برنامه-ساز
برای اینکه بتونید یه برنامه نویس خوب بشید نیاز به استاد ندارید فقط گوگل و کمی صبر و حوصله نیاز دارید بعدش شما بهترین برنامه نویس می شوید.
البته کمی هم زبان باید بلد باشید.
توانایی حل مسئله بزرگترین کمکیه برنامه نویسی با شما می کنه

Logo Maker اپلیکیشنی برای اندروید است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به دانش یا تخصص، لوگوهای جذاب و زیبا طراحی کنید. این برنامه مخصوص طراحی لوگو است که به کمک آن میتوانید به سادگی لوگوهای بسیار زیبایی برای سایت و شرکت خود طراحی کنید. همچنین این برنامه دارای تعداد بسیاری لوگو آماده برای الگوبرداری است.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها